Karrier

  • 2019 augusztusától csapatunkba új munkatársat keresünk

    BGC Angol Napközi Program Intézményi koordinátor munkakörbe.

  • Téged keresünk, ha

    • van angol tanári végzettséged, és/vagy min. 3 éves tanári, tanítói tapasztalatod, amit állami oktatási intézményben szereztél
    • ha elkötelezettnek érzed magad a nyelvelsajátítás, mint tanulási módszer mellett
    • nagyfokú kooperációs készséggel rendelkezel: diplomatikusan kommunikálsz, hatékonyan végzed a munkát, megbízható vagy
    • szeretsz önállóan dolgozni, de egy csapat részeként még jobban érzed magad
    • kiváló írásbeli/szóbeli angol nyelvtudással rendelkezel (minimum B2 szint)

    Feladataid lesznek:

    • a BGC Angol Iskolai Program megvalósításának segítése a szakmai koordinátorral együttműködve
    • szakmai kapcsolattartás elsősorban az I. és II. évfolyamon dolgozó anyanyelvi lektorainkkal
    • személyes kapcsolattartás, együttműködés a kétnyelvű programban dolgozókkal, tanárokkal és szülőkkel
    • minimális adminisztráció

    Mindezért mi ezt nyújtjuk:

    • fiatalos, multikulturális csapat 27 angol anyanyelvi lektorral
    • versenyképes jövedelem
    • modern irodai környezet és patinás iskolák Budapesten

    A munkakezdés ideje: 2019. augusztus, hogy együtt készülhessünk fel a szeptembertől induló teendőkre.

    Ha tetszik, amit kínálunk, küldd el:

    • fényképes angol önéletrajzodat a tamarabosnyak kukac bgcprogram.hu címre
    • angol és magyar nyelvű motivációs leveledet, amelyben kitérsz arra, hogy miért lesz mindannyiunknak jó, ha együtt dolgozhatunk

    Várunk csapatunkba, hogy együtt tegyük élvezetessé és tartalmassá a gyerekek délutánjait a BGC Programban!

    www.bgcprogram.hu

BGC Angol Iskolai Program
2014-ben Európai Nyelvi Díjat nyert programunk, a megszokott kéttannyelvű általános iskoláktól eltérően játékosan biztosítja a nyelvelsajátítás lehetőségét a gyerekek számára a teljesen kezdő szinttől egészen a nyelvvizsgára való felkészítésig.
  • 4+4 éves kidolgozott program
  • angol anyanyelvű lektorok
  • pozitív, támogató környezet
  • központban a jókedv
  • szótárfüzet, tesztek és számonkérés nélkül
Kövessen minket Faceboookon is!
Legfrissebb híreink

Keressen minket!

Forduljon hozzánk bizalommal, amennyiben programunkkal kapcsolatban további információra van szüksége!

+36-70-418-4519