Nyílt óra és Szemere Klub a Szemerében

2017. november 08.

Kedves Szülők!

A 2018-2019-es tanévben is elindítjuk BGC Angol Programunkat a Szemere Bertalan Általános Iskolában. Ezzel kapcsolatban a szülőket és a gyerekeket is várjuk szeretettel alábbi eseményeinken.

Fontosnak tartjuk, hogy a szülőknek lehetősége legyen személyesen is megismerkednie vezetőségünkkel, szemléletmódunkkal és programunkkal.

Ennek érdekében három alkalommal is NYÍLT ÓRÁVAL EGYBEKÖTÖTT SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓT tartunk (2017. november 23., 2018.január 18., 2018. március 1.). E három alkalom lényege, hogy a szülők betekintést nyerjenek foglalkozásainkba, oktatási módszereinkbe, a programban már most is résztvevő gyerekek mindennapjaiba, valamint válaszokat kaphassanak felmerülő kérdéseikre.

Természetesen nem csak a szülőkre, hanem leendő elsőseinkre is gondoltunk. 2018-ban, három alkalommal (2018. február 12., 2018. március 19., 2018. április 16.) várják a tanítónénik a kétnyelvű osztály iránt érdeklődő gyerekeket a SZEMERE KLUB-ban, játékos készségfejlesztő foglalkozásainkon. A sok nevetésen túl azonban ezek az alkalmak remek lehetőségnek bizonyultak eddig is, hogy a gyerekek megismerkedjenek az új környezettel, egymással valamint a BGC Angol Napközi lektoraival.

A nyílt óráknak, a Szemere Klubnak – és természetesen szeptembertől a BGC Angol Programban résztvevő új első osztálynak – a Szemere Bertalan Általános Iskola (1054 Budapest, Szemere Bertalan utca 5.) ad otthont.

Várunk minden érdeklődőt szeretettel!

Halloween – rémisztően jó buli az iskolábanNyílt nap a BGC Angol Napköziben
BGC Angol Iskolai Program
2014-ben Európai Nyelvi Díjat nyert programunk, a megszokott kéttannyelvű általános iskoláktól eltérően játékosan biztosítja a nyelvelsajátítás lehetőségét a gyerekek számára a teljesen kezdő szinttől egészen a nyelvvizsgára való felkészítésig.
  • 4+4 éves kidolgozott program
  • angol anyanyelvű lektorok
  • pozitív, támogató környezet
  • központban a jókedv
  • szótárfüzet, tesztek és számonkérés nélkül

Keressen minket!

Forduljon hozzánk bizalommal, amennyiben programunkkal kapcsolatban további információra van szüksége!

Budapest: +36-70-418-4519
Győr: +36-70-20-838-94
Pomáz: +36-30-520-4921
Kövessen minket Faceboookon is!
Legfrissebb híreink