Győr

 • BGC Angol Iskolai Program a Győri Őrömhír Általános Iskolában

  2020. szeptemberében elindul Győrben is az Európai Nyelvi Díjat nyert, angol anyanyelvi napközi program. A kéttannyelvű általános iskoláktól eltérően innovatívan, játékosan, oldott légkörben biztosítja a nyelvelsajátítás lehetőségét a gyerekek számára. A jelentkezéshez előzetes nyelvtudás nem szükséges.

  • BGC SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓ

   Elsős lesz a gyermeked? Fontosnak tartod, hogy gyermeked pozitív, támogató környezetben, jó hangulatban, számonkérés nélkül angol anyanyelvű lektorok közreműködésével sajátítsa el az angol nyelvet? Nyelvtanulás helyett válaszd számára a nyelvelsajátítást! Gyere el, várunk szeretettel a szülői tájékoztatóinkra, hogy még többet megtudj a módszer sajátosságairól, az eddig elért eredményekről és igyekszünk minden felmerülő kérdést megválaszolni!

    

   Helyszín: Örömhír Általános Iskola

    

   Időpontok:

   • 2020. január 28. kedd 16.30
   • 2020. február 26. szerda 16.30
 • BGC HUNGARY - Győr

  • Levelezési cím

   Arató u. 6.
   9028 Győr

  • Telefon & E-mail

   Szvitek-Kiss Veronika
   BGC HUNGARY – Győr ügyvezető
   +36-70-20-838-94
   gyor@bgcprogram.hu

  Örömhír Óvoda és Általános Iskola

  • Elérhetőség

   Puskás Tivadar u. 37-39. C. épület
   9027 Győr

  • Honlap & Email

   www.oromhir-iskola.hu
   oromhir.iskola@gmail.com

  • Telefon

   (70) 4509-077