Szemere Bertalan Ált. Isk. és Gimn.

 • BGC SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓ és ANGOL BEMUTATÓ FOGLALKOZÁS a BGC magyar-angol kétnyelvű osztályok iránt érdeklődőknek

  A leendő első osztályos tanulók szülei nyílt foglalkozás keretein belül megismerkedhetnek a délutáni angol anyanyelvi program mindennapi tevékenységeivel. A bemutatót követően a programról tájékoztatót tartunk és igyekszünk minden felmerülő kérdést megválaszolni.

  • 2018. november 14. szerda 15.30 – 17.00
  • 2019. január 29. kedd 15.30 – 17.00
  • 2019. február 25. hétfő 15.30 – 17.00


  “Szemere-Klub” leendő elsősöknek

  A Szemere Bertalan Általános Iskola által kínált “OVISULI” program mellett a BGC magyar-angol kétnyelvű osztályba jelentkező gyerekek részére játékos képességfejlesztő foglalkozásokkal is készülünk magyar nyelven, melyet a leendő elsős tanitónéni tart.

  A februárban induló klubfoglalkozáson való részvételhez előzetes írásbeli jelentkezés szükséges az info kukac bgcprogram.hu e-mail címen 2019. február 2-ig. (Szükséges adatok: gyermek neve, születési ideje, óvodájának a neve, lakcím szerinti körzetes iskolájának a neve, a programban már résztvevő testvér neve.) Jelentkezéseket korlátozott számban, a jelentkezés sorrendjében tudunk elfogadni.

  A “Szemere-Klub” foglalkozások célja, hogy hozzásegítsük a gyerekeket a gördülékeny iskolakezdéshez és hidat építsünk az iskola és az óvoda világa között.

  Helyszín: Szemere Bertalan Általános Iskola

  Időpontok:

  • 2019. február 11.
  • 2019. március 18.
  • 2019. április 8.


  Nyílt tanítási órák a Szemere Bertalan Általános Iskolában

  Erről az iskola honlapján tudnak tájékozódni, a www.szbg.hu címen.

BGC Angol Iskolai Program
2014-ben Európai Nyelvi Díjat nyert programunk, a megszokott kéttannyelvű általános iskoláktól eltérően játékosan biztosítja a nyelvelsajátítás lehetőségét a gyerekek számára a teljesen kezdő szinttől egészen a nyelvvizsgára való felkészítésig.
 • 4+4 éves kidolgozott program
 • angol anyanyelvű lektorok
 • pozitív, támogató környezet
 • központban a jókedv
 • szótárfüzet, tesztek és számonkérés nélkül
Kövessen minket Faceboookon is!
Legfrissebb híreink

Keressen minket!

Forduljon hozzánk bizalommal, amennyiben programunkkal kapcsolatban további információra van szüksége!

+36-70-418-4519