Budapest, V. kerület

 • Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium

  BGC SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓ és ANGOL BEMUTATÓ FOGLALKOZÁS

  A 2020/2021 -es tanévben 4. magyar-angol kétnyelvű osztályunkat tervezzük elindítani szoros együttműködésben az intézménnyel. A leendő első osztályos tanulók szülei nyílt foglalkozás keretein belül megismerkedhetnek a délutáni angol anyanyelvi program mindennapi tevékenységeivel. A bemutatót követően a programról tájékoztatót tartunk és igyekszünk minden felmerülő kérdést megválaszolni.

  • 2019. november 19. kedd 15.30 – 17.00
  • 2020. január 27. hétfő 15.30 – 17.00
  • 2020. február 25. kedd 15.30 – 17.00

  Aki szeretné megnézni hol tartanak a program legidősebb (7.évf.) tanulói, azt szeretettel várjuk 2020. február 26-án reggel 8.00 kor a XIII. kerület, Csata Utcai Általános Iskolában.


  “Szemere-Klub” leendő elsősöknek

  A Szemere Bertalan Általános Iskola által kínált “OVISULI” program mellett a BGC magyar-angol kétnyelvű osztályba jelentkező gyerekek részére játékos magyar nyelvű képességfejlesztő foglalkozásokkal is készül az iskola.

  A februárban induló klubfoglalkozáson való részvételhez előzetes írásbeli jelentkezés szükséges az info kukac bgcprogram.hu e-mail címen 2020. február 2-ig. (Szükséges adatok: gyermek neve, születési ideje, óvodájának a neve, lakcím szerinti körzetes iskolájának a neve, a programban már résztvevő testvér neve.) Jelentkezéseket korlátozott számban, a jelentkezés sorrendjében tudunk elfogadni.

  A “Szemere-Klub” foglalkozások célja, hogy hozzásegítsük a gyerekeket a gördülékeny iskolakezdéshez és hidat építsünk az iskola és az óvoda világa között.

  Helyszín: Szemere Bertalan Általános Iskola

  Időpontok:

  • 2020. február 10.
  • 2020. március 23.
  • 2020. április 6.


  Nyílt tanítási órák a Szemere Bertalan Általános Iskolában

  Erről az iskola honlapján tudnak tájékozódni, a www.szbg.hu címen.

BGC Angol Iskolai Program
2014-ben Európai Nyelvi Díjat nyert programunk, a megszokott kéttannyelvű általános iskoláktól eltérően játékosan biztosítja a nyelvelsajátítás lehetőségét a gyerekek számára a teljesen kezdő szinttől egészen a nyelvvizsgára való felkészítésig.
 • 4+4 éves kidolgozott program
 • angol anyanyelvű lektorok
 • pozitív, támogató környezet
 • központban a jókedv
 • szótárfüzet, tesztek és számonkérés nélkül

Keressen minket!

Forduljon hozzánk bizalommal, amennyiben programunkkal kapcsolatban további információra van szüksége!

Budapest: +36-70-418-4519
Győr: +36-70-20-838-94
Pomáz: +36-30-520-4921
Kövessen minket Faceboookon is!
Legfrissebb híreink