Balogh Krisztina

BGC Angol Óvodai Program szakmai vezető

Balogh Krisztina

BGC Angol Óvodai Program szakmai vezető

Már nagyon fiatalon nyilvánvalóvá vált a tanítás iránti szenvedélyem. Szerencsésnek érzem magam, hogy nap mint nap ennek a csodás hivatásnak élhetek.
      Hiszem, hogy a tanulás kíváncsiságon, izgalmas tevékenységeken és az alkotás megosztott örömén kell, hogy alapuljon.

A tanárok lelkesedése a záloga annak, hogy a gyerekek játszva, szinte észrevétlenül váljanak magabiztos felfedezőkké és ismerjék meg a környezetüket és sajátítsák el az angol nyelvet.
      Karrierem lehetővé tette számomra, hogy széles tapasztalatokat szerezzek a gyermekek fejlesztése és a tanítás területén. 18 évig általános és magániskolákban tanítottam Nagy Britanniában, valamint gyakorlati oktatóként és lektorként segítettem a Wolverhamptoni Egyetem tanárképző programját.

Immár hatodik éve vehetek részt a BGC kétnyelvű óvodai programjában szakmai vezetőként. Hihetetlenül büszke vagyok az anyanyelvi tanáraink odaadó és lelkes csapatára, akik nem feladatként, hanem örömként élik meg a gyermekekkel történő utazást a nyelvelsajátítás birodalmában.