BGC Kétnyelvű Oktatásért Alapítvány

 • BGC Alapítvány felajánlás

  Kedves Szülők!

  Hamarosan elérkezik az adóbevallások benyújtásának időszaka, így most az adóik 1%-ának felajánlására szeretnénk kérni Önöket!

  Nagy örömünkre szolgálna, ha az idei évben a BGC kétnyelvű programjának további fejlesztésére tudnánk fordítani a beérkezett összegeket. Az eddigi évek gyakorlatát követve, 2023-ben is szeretnénk a következő célokat megvalósítani, ebben nyújtana nagy segítséget adóitok 1%-a:

  • digitális tananyagfejlesztés
  • pedagógusok továbbképzése
  • tevékenységközpontú programok eszközigényeinek megteremtése és fejlesztése
  • intézményeink infrastrukturális fejlesztése
  • tanulóink számára versenyek, vetélkedők szervezése, jutalmak vásárlása stb.

  BGC Kétnyelvű Oktatásért Alapítvány

  BGC Angol Program egy Magyarországon egyedülálló, innovatív angol nyelvi programot valósít meg, 3-14 éves korú gyermekeknek a nyelvelsajátítás, a tevékenység központú és élmény alapú oktatás módszerével. Kiválóságának köszönhetően az Európai Bizottság a programot Európai Nyelvi Díj 2014 elismerésben részesítette.

  BGC Angol Óvodai Program és a BGC Angol Iskolai Program évről évre egyre nagyobb elismertségnek örvend a szülők és a szakma köreiben. Jelenleg a programban többszáz gyermek vesz részt, 3 intézményben és folyamatos az igény a további bővítésre.

   A BGC Kétnyelvű Oktatásért Alapítvány adószáma:
  18652781-1-41

  A BGC Kétnyelvű Oktatásért Alapítvány számlaszáma:
  11600006-00000000-75568418

  Letölthető dokumentumok:
  Hogyan rendelkezhet adója 1+1%-áról – NAV tájékoztató
  Rendelkező nyilatkozat

BGC Angol Iskolai Program
2014-ben Európai Nyelvi Díjat nyert programunk, a megszokott kéttannyelvű általános iskoláktól eltérően játékosan biztosítja a nyelvelsajátítás lehetőségét a gyerekek számára a teljesen kezdő szinttől egészen a nyelvvizsgára való felkészítésig.
 • 4+4 éves kidolgozott program
 • angol anyanyelvű lektorok
 • pozitív, támogató környezet
 • központban a jókedv
 • szótárfüzet, tesztek és számonkérés nélkül

Keressen minket!

Forduljon hozzánk bizalommal, amennyiben programunkkal kapcsolatban további információra van szüksége!

+36-70-327-4476
Kövessen minket Faceboookon is!
Legfrissebb híreink