Összefoglaló partnerintézményeinkről

• Örülünk, hogy hamarosan találkozunk!

Új érdeklődőként szeretne több részletet megismerni, mint amit a honlapunkon talál és a kiválasztott intézményben már lezajlottak a tájékoztatók?
    Vegye fel velünk a kapcsolatot, szívesen segítünk!

Határozza meg a család egyedi igénye, hogy melyik a legmegfelelőbb BGC partneriskola, hiszen:

• a BGC minden partnerintézményben azonos, magas színvonalú szolgáltatást nyújt,
    • minden iskolában felkészült anyanyelvű BGC tanárok várják a gyerekeket,
    • minden kétnyelvű osztályban saját fejlesztésű BGC tanmenetünknek köszönhetően lesz élménydús a délutáni program,
    • szakmai csapatunk számára minden helyszín egyformán fontos és értékes.

Miben különböznek partnerintézményeink?

• Pedagógia programjukat tekintve partnerintézményeink változatos lehetőséget kínálnak a tanuló részére mind a délelőtti tanórákat, mind pedig a délutáni szabadidős foglalkozásokat (sport, zene) tekintve. Az intézmények helyi pedagógia programja sokféle. Annak ellenére, hogy az induló osztályaink kétnyelvű osztályok, az iskola, a NAT előírásainak megfelelve, a délelőtti tanórák keretein belül meghatározott heti óraszámban nyelvórákat is biztosít. Erről bővebb információ az intézményben kapható.
    • Az intézmény infrastruktúrája és helyi napirend iskolánkként különböző (lehet).
    • Partnerintézményeink körzetes és körzeten kívüli gyermekek jelentkezését is fogadják. Részletek az alábbi partnerlistában található:

BGC partnerintézmények:

Budapest, XIII. kerület CSATA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA

A 2013 óta tartó eredményes együttműködésünkre és diákjaink sikereire rendkívül büszkék vagyunk. Partnerintézményünk 1-8. évfolyamon várja a jelentkezőket.

Leendő elsős gyermekek esetében az alábbi gyermekek kérhetik felvételüket a BGC osztályba:
    körzetes, körzeten kívüli, de 13. kerületi lakos; a szülő a 13. kerületben dolgozik; a gyermek testvére már az intézmény tanulója
    Átjelentkező tanulók esetében egyedi eljárásrendet követ az intézmény.

Budapest, XIII. kerület GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA

Örömmel tájékoztatjuk a 13. kerületben élő családokat, hogy 2023 szeptemberében már a Újlipótvárosban is indul magyar-angol kétnyelvű osztály.

FÓT, FÁY ANDRÁS ÁLTALÁNOS ISKOLA

Fót modern iskolaépülete 2021 óta ad otthont a BGC magyar-angol kétnyelvű osztályainak. Az intézmény Fót és Fót vonzáskörzetében élő tanulók jelentkezését várja 1., 2., és 2023 szeptemberétől 3. évfolyamon.

DUNAKESZI, SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

2022 szeptembere óta az iskola Posta utcai épülete angol daloktól és játékoktól hangos. Az induló magyar-angol kétnyelvű osztályokba körzetes és körzeten kívüli tanulók jelentkezését várja partnerintézményünk.