Fót, Fáy

 • JELENTKEZÉS – SZÁNDÉKNYILATKOZAT
   

  Örülünk, hogy a Fóti Fáy András Általános Iskola magyar-angol kétnyelvű osztályába szeretne gyermekével jelentkezni! Az iskola a Fáy Iskola körzetén kívüli, valamint Fót vonzáskörzetében lakó gyermekek jelentkezését is tudja fogadni.BGC Fót

  Kérjük, jelezze jelentkezési szándékát az alábbi ELŐZETES REGISZTRÁCIÓS LAP kitöltésével, amelyet az info@bgcprogram.hu, valamint az info@fot-fay.hu email címekre kérünk megküldeni. Az e-mail tárgy mezőjébe fontos feltüntetnie: BGC osztály Fóti Fáy regisztráció.

  További információkért kövesse a Facebook– és az Instagram oldalunkat is!

   

  BGC SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓ

  A szülői fórumon találkozhatnak a Program és az iskola vezetőjével, továbbá a szakmai csapat intézményi koordinátora, valamint tananyagfejlesztő kollégánk mellett anyanyelvi tanáraink is megszólítják az érdeklődőket.

  Találkozzunk mihamarabb!

  • 2022. október 17. hétfő 15.30-tól-16.00-ig nyílt BGC klubfoglalkozás, 16.00-17.00 szülői tájékoztató (kérjük, hogy gyermek nélkül érkezzenek az érdeklődők)
  • 2022. november 14. hétfő 15.30-tól-16.00-ig nyílt BGC klubfoglalkozás, 16.00-17.00 szülői tájékoztató (kérjük, hogy gyermek nélkül érkezzenek az érdeklődők)
  • 2023. január 24. kedd 15.30-tól-16.00-ig nyílt BGC klubfoglalkozás, 16.00-17.00 szülői tájékoztató (kérjük, hogy gyermek nélkül érkezzenek az érdeklődők)
BGC Angol Iskolai Program
2014-ben Európai Nyelvi Díjat nyert programunk, a megszokott kéttannyelvű általános iskoláktól eltérően játékosan biztosítja a nyelvelsajátítás lehetőségét a gyerekek számára a teljesen kezdő szinttől egészen a nyelvvizsgára való felkészítésig.
 • 4+4 éves kidolgozott program
 • angol anyanyelvű lektorok
 • pozitív, támogató környezet
 • központban a jókedv
 • szótárfüzet, tesztek és számonkérés nélkül

Keressen minket!

Forduljon hozzánk bizalommal, amennyiben programunkkal kapcsolatban további információra van szüksége!

+36-70-418-4519
Kövessen minket Faceboookon is!
Legfrissebb híreink