Nyílt óra és Szemere Klub a Szemerében

2017. november 08.

Kedves Szülők!

A 2018-2019-es tanévben is elindítjuk BGC Angol Programunkat a Szemere Bertalan Általános Iskolában. Ezzel kapcsolatban a szülőket és a gyerekeket is várjuk szeretettel alábbi eseményeinken.

Fontosnak tartjuk, hogy a szülőknek lehetősége legyen személyesen is megismerkednie vezetőségünkkel, szemléletmódunkkal és programunkkal.

Ennek érdekében három alkalommal is NYÍLT ÓRÁVAL EGYBEKÖTÖTT SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓT tartunk (2017. november 23., 2018.január 18., 2018. március 1.). E három alkalom lényege, hogy a szülők betekintést nyerjenek foglalkozásainkba, oktatási módszereinkbe, a programban már most is résztvevő gyerekek mindennapjaiba, valamint válaszokat kaphassanak felmerülő kérdéseikre.

Természetesen nem csak a szülőkre, hanem leendő elsőseinkre is gondoltunk. 2018-ban, három alkalommal (2018. február 12., 2018. március 19., 2018. április 16.) várják a tanítónénik a kétnyelvű osztály iránt érdeklődő gyerekeket a SZEMERE KLUB-ban, játékos készségfejlesztő foglalkozásainkon. A sok nevetésen túl azonban ezek az alkalmak remek lehetőségnek bizonyultak eddig is, hogy a gyerekek megismerkedjenek az új környezettel, egymással valamint a BGC Angol Napközi lektoraival.

A nyílt óráknak, a Szemere Klubnak – és természetesen szeptembertől a BGC Angol Programban résztvevő új első osztálynak – a Szemere Bertalan Általános Iskola (1054 Budapest, Szemere Bertalan utca 5.) ad otthont.

Várunk minden érdeklődőt szeretettel!

Halloween – rémisztően jó buli az iskolábanNyílt nap a BGC Angol Napköziben