BGC Winter Show 2018

2018. február 08.

Hatalmas sikert aratott a Csata Utcai Ált. Iskola BGC kétnyelvű osztályainak Winter Show műsora tegnap este az Angyalföldi József Attila Művelődési Központban. Anyanyelvi lektoraink kreatív ötletei nyomán saját szerzemények kerültek színpadra. Vastaps kísérte a 3.a osztály “Csata’s Got Talent” műsorát, amelyet olyan superstar-ok zsűriztek, mint Ronaldo, vagy Abraham Lincoln.

A 4.a osztály kalandos varázserdei sétája során számos világhírű mesébe csöppenhetett a nagyérdemű közönség. A műsor végül az Alpokban ért véget, ahol két rap banda, a The Csata Boyzzz és a Gömb Utca Girls mérték össze rap tudásuk legjavát.

Csodálatosan érezték magukat az est sztárjai és nem kevésbé szórakoztak jól a méltán büszke szülők, kollégák és barátok!

Nyílt nap a BGC Angol NapközibenCsata Carnival 2018
BGC Angol Iskolai Program
2014-ben Európai Nyelvi Díjat nyert programunk, a megszokott kéttannyelvű általános iskoláktól eltérően játékosan biztosítja a nyelvelsajátítás lehetőségét a gyerekek számára a teljesen kezdő szinttől egészen a nyelvvizsgára való felkészítésig.
  • 4+4 éves kidolgozott program
  • angol anyanyelvű lektorok
  • pozitív, támogató környezet
  • központban a jókedv
  • szótárfüzet, tesztek és számonkérés nélkül

Keressen minket!

Forduljon hozzánk bizalommal, amennyiben programunkkal kapcsolatban további információra van szüksége!

Budapest: +36-70-418-4519
Győr: +36-70-20-838-94
Pomáz: +36-30-520-4921
Kövessen minket Faceboookon is!
Legfrissebb híreink