Elindult a tanév a Szemerében

2017. szeptember 21.

2017. szeptember 4-én elindítottuk az első BGC Angol Programban résztvevő osztályunkat a Szemere Bertalan Általános Iskolában. Megtisztelő számunkra, hogy ez a csodálatos, patinás épület és hosszú múltra visszatekintő iskola ad otthont programunknak a Parlament lábánál, a belváros szívében.

A gyerekek hamar megszokták az iskolai környezetet, új barátokat szereztek, és örömmel várják a BGC Angol Napközi programjait.

Heti 5 alkalommal, délutánonként másfél órában Marley Hoods lektor koordinálja a foglalkozásokat, amelyeken a sok nevetésen és a jókedven kívül a nyelvi fejlődés is garantált.

Reméljük, hogy hamarosan új hírekkel, esemény beszámolókkal érkezünk már róluk is.

Gyermeknevelés Online Tudományos Folyóiratban olvashatnak rólunkBack to School Picnic