Mihályi Fruzsina

BGC Angol Iskolai Program szakmai vezető

Mihályi Fruzsina

BGC Angol Iskolai Program szakmai vezető

2020-ban végeztem angol és magyar szakon az ELTE osztatlan tanárképzésén. A diplomám megszerzése után a Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium évfolyamfelelőse lettem, ahol a kis- és nagykamaszok fejlődéséért és mentális egészségéért feleltem, illetve az volt a feladatom, hogy a középiskolai éveiket színessé és eseménydússá varázsoljam. A közoktatásból történő lemondásomat követően Ausztráliába költöztem, ahol tanársegédként, illetve egy magánnapközi pedagógusaként dolgoztam.

Mind a külföldi, mind a hazai oktatásban szerzett tapasztalataim megerősítettek abban, hogy ez az a szektor, ahol maradandót szeretnék alkotni. Hatalmas örömmel találtam rá a BGC álláshirdetésére, hiszen a cég misszióját teljesen a magaménak tudom érezni, így valóban minőségi munkát végezhetek. A felsős évfolyamok szakmai vezetőjeként célom, hogy a gyerekek délutánonként a hagyományos keretek közül kiszakadva, élményközpontú módszerek mentén mélyíthessék el tudásukat az angol nyelvről és a világról.